ציוד מדעי

ישראל הפכה בעשורים האחרונים למעצמה בכל הנוגע לתחום הביולוגיה, הכימיה וההיי-טק, רבות הודות למחקרים פורצי דרך שתרמו לעולם המדע וממצאים חדשניים אשר השפיעו על תעשיית התרופות, המזון ועל תעשיות רבות אחרות. עולם המדע הינו דינאמי ומתפתח ללא הרף ועל כן ציוד מדעי מתקדם עשוי להשפיע רבות על מחקרים ולהיות בעל השפעה על תוצאותיהם ועל כן יש לוודא מספר פרמטרים משמעותיים בטרם רוכשים אותו מאחת הספקיות:

  • שירות – יש לברר מהו השירות שמציעה הספקית – לעיתים מדובר רק בתיווך בין היצרן למעבדה ולעיתים היא מציעה גם ייעוץ מקדים והדרכה על המכשור ואף שירות אחזקה ותיקונים. (ראה: אמנת השרות שלנו)
  • מקצועיות –  ציוד מדעי מתקדם מצריך פעמים רבות הכשרה מיוחדת בטרם משתמשים בו ועל כן הצוות המקצועי של הספקית צריך להיות בעל השכלה וניסיון רב כדי להדריך את צוות המעבדה, לזהות תקלות אפשריות ולתקן אותן במידת הצורך.
  • יציבות ואמינות החברה –  בנוסף לוותק החברה, יש לבדוק את נתוני השקיפות שלה, את היצרנים עמם היא עובדת ואת ההסמכות והתקנים בהם היא עומדת. במקרה זה מומלץ ואף רצוי להיוועץ עם גורמים שונים בתחום לצד לקוחות אחרים של החברה, כדי לשמוע חוות דעת מקצועיות ושל שביעות רצון.
  • שיתופי פעולה –  בחינת לקוחות אחרים שעובדים עם ספקית ציוד למעבדה תספק לכם מידע רב בנוגע לחברה וכן לטיב המכשור שהיא מספקת – אילו מחקרים נעשו בהן והאם הן הגיעו להישגים מרשימים בשנים האחרונות? במקרים רבים ניתן לזקוף פריצות דרך גם לזכות המכשור עמו עבדה החברה.
  • מגוון–  מהו ההיקף של מכשור וציוד מדעי שהחברה מוכרת? האם ניתן לרכוש בה בנוסף ציוד משומש? האם קיים מלאי של חלקי חילוף לצורך תיקונים? חשוב לזכור כי ספקיות מסוימות הינן המפיצות הבלעדיות של יצרניות ולכן כדי להבטיח עבודה שוטפת תקינה עם הציוד יש לוודא עמן שקיים במלאי ציוד מדעי חלופי וחלקי חילוף במידת הצורך.

מבין שלל הספקיות וחברות לציוד מדעי בישראל, מתבלטת חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ, הפועלת משנת 2003 ומורכבת מצוות מקצועי ומיומן בעל שנים רבות של ניסיון והכשרה מתאימה על המכשור המתקדם ביותר בשוק. החברה מציעה שירות רחב ומגוון החל משלב הייעוץ והתאמת המכשור והציוד המעבדתי והמדעי לצורכי הלקוח, וכלה בשירות אחריות הכולל איסוף המכשור מאתר הלקוח תיקון ואף אספקת ציוד חלופי. החברה מציעה בנוסף מגוון של ציוד מדעי ומעבדתי משומש ומיד שנייה לתעשיות השונות ואף מבצעי רכישה מגוונים המתעדכנים באתר החברה.

סגירת תפריט