אנליזר לחומרים נדיפים

זקוקים לציוד למדידת חומרים אורגניים? כדאי שתכירו את האנליזר לחומרים אורגניים נדיפים!

אנליזר לחומרים נדיפים יכול לבצע עבורכם מדידות רצופות של חומרים נדיפים אורגניים בצורה מדוייקת. מכשיר האנליזר שלנו משמש מאות בתי עסק ומפעלי תעשייה ברחבי הארץ והוא נחשב לאחד המכשירים המתקדמים ביותר בתחום מדידות החומרים. אנחנו בחברת מאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ מייבאים את האנילזר המתקדם ביותר לישראל מהחברות הגדולות בעולם המביא איתו בשורה טכנולוגית חדשה. את כל הציוד החדיש והאיכותי שאנחנו מייבאים, תוכלו למצוא בקטלוג המוצרים המקצועי שלנו.

ניטור חומרי הדברה למטש”ים, מעבדות ומפעלי מים

אנחנו בחברת מאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ מציעים לכם את ציוד הניטור האיכותי ביותר המיוצר כיום גם לניטור של חומרי הדברה. אנליזר לחומרי הדברה של חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ מאפשר לכם לבצע מדידה של רעלים במים בצורה יעילה ומהירה. המדידה מתבצעת באמצעות ניטור כמות החמצן הנדרשת לחיידקים הנמצאים במים. אנליזר לחומרי הדברה חדשני ומתקדם למעשה מודד את ההרעלה של החיידקים במים, לפיה ניתן לדעת אם ישנם רעלנים כגון מתכות כבדות וחומרי הדברה. אם עבודת בדיקות המים היא נדרשת עבור העבודה שלכם, צוות חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ הוא הכתובת שלכם.

תוצאות מדוייקות עם מכשיר TOC מתקדם

על מנת שתוכלו לקבל תוצאות מדוייקות בביצוע המדידות שלכם, כדאי שתכירו את מכשיר ה-TOC שאנחנו בחברת מאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ מייבאים לישראל. אנליזר TOC שאנחנו משווקים נחשב לאחד הטובים בעולם והוא מספק לכם יכולת מדידה מדוייקת ביותר של חומרים למגוון התעשיות השונות. בקטלוג המוצרים המקצועי שלנו תוכלו למצוא אנליזר TOC 1080 ולהזמין אותו טלפונית דרך מספר הטלפון המופיע באתר, או באמצעות שליחת מייל דרך טופס רישום הפרטים באתר. אנחנו נדאג לשלוח אליכם את האנילזר לאחר שהוא עבר בדיקות תקינות מחמירות.

אנליזר לחומרים נדיפים של חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ

להזמנה של אנליזר לחומרים נדיפים מהטובים ביותר, צרו איתנו קשר כבר עכשיו ואנחנו נספק לכם מחיר משתלם ושירות משלוחים עד למפעל התעשייתי שלכם. צוות חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ ישמח לטפל בהזמנה שלכם במהירות וביעילות על מנת שתוכלו לבצע את עבודתכם במפעל או במעבדה בצורה הטובה ביותר.

סגירת תפריט

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם